loading

Yorumlar

41 thoughts on “Yorumlar

 1. Çiğdem

  at

  Eniştem ablama karşı çok soğuktu bende bu durumdan rahatız oldum ablamdan habersiz medyum arayışlarına girdim tavsiyeler üzerine medyum Adar hocayı buldum durumu anlattım yardım istedim sağ olsun Adar hoca beni kırmadı bağlama büyüsü için çalışmalara başladı 7 günde eniştemi ablama bağlayarak kul köle etti şuan eniştem de ablamda çok mutlu Allah razı olsun Adar hocadan.

 2. Songül

  at

  eşimle sürekli boş bir nedenle tartışıyoruz tartışma sebebimiz ise eşim sürekli hem eve geç geliyor hemde gelir gelmez sanki karşısında hayvan varmış gibi davranıyor hal ve davranışları öyleydi bu durumdan çok sıkılmıştım artık ilgi ve alaka denen hiç bir şey yoktu bu yüzden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Adar hocam ile görüştüm ve ona derdimi sıkıntımı anlattım sağ olsun çok yardımcı oldu Allah Adar hocamdan razı olsun ve tavsiye eden arkadaşımdan da razı olsun.

 3. Nevin

  at

  Eşim beni bir kadın ile son 1 yıldır aldatıyordu. Ne yaptıysam adamı geri döndüremedim. Aileme söyledim ve artık boşanma yoluna girmiştik. Kız arkadaşım bana bu tür şeylerden bahsetti ve aslında korkum olmasına rağmen yuvam için bir şey yapmalıyım dedim. Bir takım araştırmalar sonucu ünlü bir medyum ile karşılaştım kendisi etkili bir medyummuş. Adar hocam ile 12 gün önce işleme başladım dün ve bugün içerisinde Etkilerinin bariz olduğunu gördüm evine bakmayan gözlerimin içine bakmayan adam bir anda dut yemiş bülbül’e döndü resmen.

 4. Fikri

  at

  Kız arkadaşımdan ayrıldım başkaları aramıza girdi ve beden nefret ettiğini söyleyerek ayrıldı bende geri getirme büyüsü yaptırmak için medyum Adar hocayı aradım bu konuda ban yardımcı olacağını söyledi 7 günde kız arkadaşımı bana geri getirip bağladı medyum Adar hoca gerçekten yaptığı çalışmaların hakkını veri her konuda kendisin den yardım alabilirsiniz.

 5. Emine

  at

  Medyum Adar hocam ile 10 günlük işlem süreci içerisindeyiz. Gerçekten yazıldığı anlatıldığı kadar varmış. Zamanla benden soğuduğunu ilgisini sevgisini kaybettiğine inandığım sevgilime yaptığı işlemle 3 günde gözle görülür bir sonuç verdiği için bana çok memnun kaldım.

 6. Berk

  at

  Beni terk eden eşimi geri döndürmek için arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Adar hocayı buldum kendisinden bu konuda yardım istedim ben eşimi aldattım eşim de bunu gördü ve beni terk etti bu durumda ne yaptıysam beni affetmedi medyum Adar hocanın bu konularda uzman olduğunu öğrendim ve yardımlarını istedim sağ olsun beni kırmadı bu konuda çalışmalar başlattı 12 gün sürdü ve eşim bana geri döndü bir şans daha verdi eşim şuan bana bağlı ve beni çok seviyor bir daha eşimi aldatmayacağıma yemin ettim Adar hocadan Allah razı olsun böyle zor bir çalışmayı başardı.

 7. Ayda

  at

  Arkadaşlar çalışma biteli 10 gün oldu sonucumu aldım ama emin olmak için biraz bekledim etkisi tekrardan gider mi diye medyum Adar hocam sayesinde erkek arkadaşım bana bağlandı resmen deli divane aşık oldu çalışmalar gün geçtikçe daha etkili oluyor bence boşa zaman harcamayın hemen yardım isteyin.

 8. Sibel

  at

  Müslüman medyumların işlerinde daha iyi olduklarını duymuştum sevgilimle ayrıldıktan sonra zamanla barışma ihtimalimizin kalmadığını farkettim ve hemen medyum aramaya başladım bir kaç medyum ile konuştuktan sonra çevremde de sordum soruşturdum Adar hocam işinde en iyisi olduğunu ve Müslüman olduğunu öğrenir öğrenmez aradım anlattım 11 gün içersinde geri döneceğini söyledi kendinden çok emindi ve gerçekten 7. Günün sabahı mesaj attı çocuk Adar hoca konuşurken bile size o rahatlığı veriyor kesinlikle öneriyorum Adar hocaya burdan çok teşekkür ederim..

 9. Kübra

  at

  yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile Adar hoca ile iletişime geçtim ve yardım istedim oda bana eşimi geri getireceğine dair söz verdi ve bu sözünü daha ilk haftanın bitmesine yakın gerçekleştirdi ben hayran kaldım ve herkese tavsiye ediyorum kesinlikle Adar hoca ile iletişime geçmelisiniz.

 10. Uraz

  at

  Adar hoca ile konuştum onunla işlem yaptırmayı düşünüyordum. 7 gün içersinde sevdiğim kızın geleceğini söyledi inanmadan beklemeye başladım son çare olarak 5 gün sonra mesaj attı tekrar denemek için gerçekten şok oldum ve çok mutlu olmuştum kesinlikle Adar hocayı öneriyorum.

 11. Elif

  at

  Medyum Adar hoca benim kocamla aramda olan sorunları 7 günde düzelti valla yeniden doğmuş gibi oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. ben böyle etkili bir işlem daha önce görmedim. şimdi kocam ne ailesini görüyor gözü ne kız kardeşlerini huzuru buldum sonunda kesinlikle tavsiye ederim.

 12. Aydilge

  at

  Arkadaşlar merhabalar ben bu tür işlere pek inanmazdım lakin bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Adar hoca ile irtibata geçerek sıkıntılarımı dile getirdim ve sevgilimin geri gelmesini bana dönmesini istediğimi söyledim 10 gün içerisinde dönecek köpeğin olacak dedi bilgilerimi aldı ben heyecanla gün saymaya başladığımda açıkçası bu kadar çabuk beklemiyordum aynı gün akşamı telefon etti 7 gün içerisinde de izmitten geldi ayaklarıma kapandı Allah razı olsun kendisinden şimdi evlilik arefesindeyiz. Adar hocaya ne kadar teşekkür etsem azdır.

 13. Bircan

  at

  Görümcem ve kaynanam yüzünden evliliğim zehir olmuş durumdaydı yeni evlenmiştik sürekli kocamı yönlendirdikleri için doğru düzgün eve alışveriş bile yapmıyodu adam kocam çok çabuk manipüle edilebilen bir adam ne kadar söylesemde onu uyarsam da onlar benim ailem dedi başka bişey demedi bu durumdan çok sıkıldım kocamı da çok sevdiğim için hemen bir hoca bulmak istedim çok site gezdim çok hocayla konuştum en son Adar hocayı buldum konuştuk derdimi anlattım 7 gün istedi işlem için 7 gün içersinde farkı görürsün dedi işleme başladık kocamın gözü açıldı kaynanam ve görümcemi artık dinlemiyor eve daha fazla bağlandı tekrar huzuruma kavuştum gerçekten Adar hocam olmazsa şuan boşanmış bile olabilirdik.

 14. Derya

  at

  evlilik yolunda ilerlemeyen ilişkim için Medyum Adar hoca ile işlem sürecine girdi. Ailemin baskısından sıkıldım çünkü artık 2 yıldır süren ilişkimi evlilik olsun diye baskı yapmaya başladılar ben bunu sevgilime söylediğimde ne gerek var diye bir tepkiyle karşılaştım. Medyum Adarin yaptığı büyü dün itibariyle bitti. Bugün tekrar aynı konuyu konuştum ve böyle giderse haftaya isteme törenim olucak. Ben bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum Medyum Adar hocaya.

 15. Funda

  at

  medyum Adar hocaya ben komşum sayesinde zor şer ulaştım valla kardeşim. İyiki de ulaştım ben çalıştım kendisiyle çeyizim ortadayken beni terk eden nişanlımı geri getirmek için büyü yaptık birlikte sonuç aldık çok şükür bana sorarsan şiddetle tavsiye ederim.

 16. Cemre

  at

  Medyum Adar hocam ile soğutma büyüsü yaptırdığım kişiler 5 günde ayrıldılar bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum. gerçekten helal olsun söylediği şekilde işini yapan hileyle hurdayla işi olmayan sözünün eri bir insan. Teşekkür ederim efendim

 17. Sedat

  at

  Benim 3 yıldır süren bir birlikteliğim var. Evlilik yoluna girmeye karar verdik ama babası beni kabul etmedi askerliğimi yapmadığım ve iyi bir işim olmadığı için ne yaptıysak kabul ettiremedik. Ayrılmak için baskı yapıyorlardı sürekli. İnternet de araştırma yaparken medyum Adar hocaya denk geldik ve hemen aradık. Ben böyle birşey görmedim. 1 hafta sürecek dedi. 1 hafta sonunda artık daha ılımlı babam dedi havalara uçtuk. Allah senden razı olsun medyum Adar hocam sen muhteşem bir insansın verdiğin sözü tutmuş olman şahane herkese öneriyorum.

 18. Hale

  at

  İyi geceler. benim de çok zor günlerim oldu bana nerdeyse evliya sabrı gösterdi diyebilirim. ben evi terk eden kocamın geri dönmesi için sancılı geçen süreçte asla yalnız bırakmadı beni. Gönül rahatlığıyla Adar hocamı öneriyorum.

 19. Dicle

  at

  merhabalar ben evimde üç yıldır kocamın yolunu gözlerken eşim yurt dışında da oranın nikahıyla başka bir kadınla evlenmiş bunu öğrendikten sonra artık her şeyi göze almıştım ve her türlü yola başvurdum önce kadını araştırdım ailesini buldum onlara kendi durumdan bahsettim çocuklarımızın olduğunu bundan etkilenmemeleri için çok hırçın olabileceğimi kızlarını en kısa sürede kocamın yanından çekmeleri gerektiğini kocamın babasının ve annesinin benim yanımda olduğuna kadar her şeyi konuştum yaklaşık bir ay ne ses ne soluk çıktı tabi ‘ki bende kocamı sık sık kontrol ediyordum annemle konuşurken annem bir medyum araştıralım ona göre hareket edelim dedi uzun bir uğraştan sonra medyum Adar hocayı buldum durumu en ince ayrıntısına kadar anlattım bunun için ask ve bağlama büyüsünü önerdi bende onaylayarak çalışmaya başladım aylardır ben aramasam beni aramayan benimle her fırsatta zoraki konuşan kocam 1 ayın sonunda köpek gibi kapımda yalvarmaya başladı önce Allah’a sonra kendisine bu mutluluğu yaşattığı için teşekkür ediyorum .

 20. Seyran

  at

  Bende Adar hoca ile geri getirme işlemi yaptırdım. Sebepsiz yere tartışıp evi terk eden eşim için medyum araştırıp işlemi yaptırdım. 2 haftadır eve uğramayan adamı 10. günün sonunda kapıda bin pişman görünce hemen medyum Adar hocayı arayarak teşekkür ettim. Allah ne muradı varsa versin yuvamı kurtardı.

 21. İlknur

  at

  Ben böyle güzel yürekli bir medyum daha ne gördüm ne tanıdım. Resmen 11 gün boyunca kahrımı çekti o yüzden medyum Adar o kadar kaliteli bir insan ki önce sizi saatlerce dinler sonra öğüt verir işleminizi yapar olumlu sonuç alıp teşekkür ettiğinizde de sadece gülümser. ailesi yüzünden Ben eşimle boşanmak üzereydim medyum Adar hoca büyü yaptıklarını söyledi. yapılan tüm büyüleri tek tek bozdu şimdi ben eşimle cicim ayları yaşıyoruz sanki yeni evlendik gibi Allah ne muradın varsa versin hocam herkese söylüyorum seni arasınlar çekinmesinler diye. inşallah bu yorumumu görüp hatırlarsınız beni.

 22. Berfin

  at

  medyum Adar hoca ile geri getirme işlemleri yaptık. çok ağladım çok acı çektim deli gibi aşık olduğum adam biranda beni yarı yolda bırakıp arkasını döndü gitti. bütün hayallerim üzerime yıkıldı evlilik teklifi bekliyordum ben. ayrılığıyla yıkılmıştım. medyum Adar hoca ile çalışmamız bittikten sonra şimdi nefes alıyorum çok şükür.. gerçekten tanıyabileceğiniz en cana yakın medyum kendisi.

 23. Ela

  at

  Medyum Adar hocam iyi ki sizi buldum iyi ki sizinle çalıştım. Yoksa bu kadar kısa sürede bana bu kadar düzgün ve başarılı tam istediğim gibi bir sonuç bana kimse veremezdi. Başka biriyle nişanlanan sevdiğim adamı 10 günde bana bağlayıp benim yanımda olmasını sağladığınız için size çok teşekkür ederim.

 24. Güneş

  at

  Arkadaşlar medyum Adar hoca gerçekten güvenilir ve gerçek bir medyumdur. Ben kendisiyle bizzat çalıştım 1 sene önce ayrıldığım sevgilimi tekrar geri getirmesi için ve inanır mısınız 8 gün içinde sorunumu çözüme kavuşturdu. Bu adamla çalışmamanız için bir neden yok bunun dışında yaptığı işlemlerde sonuç veriyor.

 25. Aslı

  at

  sevgilimin bana soğuk davranması ilgisiz davranması yüzünden görüşmüştük biz Medyum Adar ile daha sonra öğrendim ki durum başka beni aldatıyormuş. bana bağlanmasını benimle birlikte olmasını istediğim için işlem ücreti gönderip başladık. valla ben çok uzun sürer diye beklemiştim ama 10 gün sürdü. çok şükür. Medyum Adar sayesinde.

 26. Zehra

  at

  medyum Adar hoca Allah razı olsun. 1 buçuk yıldır nişanlı olduğum insan annem bana başka bir kız bulmuş ailem seni istemiyor altınları geri gönderin diyip ayrıldı benden. ben çaresizliği ve rezilliğim içinde kıvranırken siz çıktınız karşıma bağlama büyüsü yaparak 1 haftada bu rezilliği temizlediniz . şimdi tüm ailesi gelinim diyip el üstünde tutuyorlar. geri aldıkları altınların fazlasını yaparak özür dilediler. Medyum Adarin sayesinde. ben başka medyum tanımam.

 27. Melis

  at

  Medyum Adar sırf ailesi beni sevmedi istemedi diye beni bir anda ortada bırakan sevgilimi bana 9 günde geri getirdiniz ya Allah ne muradınız varsa versin. iyi ki sizinle çalıştım iyi ki siz karşıma çıktınız. büyünün bu kadar çabuk sonuç göstericeğine inanmazdım. bu sizin özverili çalışmanızın başarısı. herşey için teşekkürler.

 28. Selin

  at

  işyerin de utanarak söylüyorum ama ben nişanlı bir adama aşık oldum. ilk başlarda benim suçum yoktu kendisi çok fazla ilgilendi değer verdiğini hissettirdi daha sonra benim bişeyler hissettiğimi anlayınca ben nişanlıyım dedi. hiçbir anlama veremedim bu davranışlarına çok acı çektim arkadaşımla birlikte medyum Adar hocayla konuştum derdimi anlattım. kısa sürede bana aşık bir adamla karşı karşıya kaldım. nişan atıp benimle olmak istediğini söyledi hemen kabul etmedim süründürdüm biraz ama burada önemli olan böyle bir sonucu bana bir kaç gün içerisinde Medyum Adarin vermiş olması. inanılmaz bir güce sahip çok memnun kaldım.

 29. Yeliz

  at

  Yıllardan beri çalıştığımız iş yerinde hoşlantı denilecek kadar bişeyler hissediyordum. Benimle o kadar ilgilenip değer verdiğini hissediyodu ki zamanla bana bişeyler hissettiğine inanıp ona aşık olma yolunda ilerliyordum. Sonra bigün iş yerine geldim parmağında alyansa gördüm başımdan aşağı kaynar sular döküldü nasıl olurdu diye ben 3 yılımı vermiştim ondan başkasını kurduğum hayallere yerleştiremezdim. İnanılmaz acılar çektim. Nefesim kesildi. İnternetten çözüm ararken medyum Adar hocayı buldum adına yazılmış bir sürü teşekkür yorumu görüp bende arayım ne kaybederim dedim. İyi ki aramışım başka birinin alyansını takan adamı 1 haftada nişan attırıp beni ayaklarımın önüne diz çöktürdü. Bunu sadece medyum Adar yaptı.

 30. Fatma

  at

  Medyum Adar sayesinde benim yuvam kurtuldu. Kocamın nasıl oldu bilmiyorum ama hayatında başka kadın varmış. Evinden işine işinden evine gelen bir adamdı nasıl ne zaman yaptı bilmiyorum. Zaman geçtikçe de bana ve çocuğuna soğuk davranıp eve gelmemeye başladı. Artık dayanamadım kavga ettim bana seninle mutlu değilim beni boğuyosun dedi oturduğum yerde kaldım. Medyum Adar ile görüştüm hemen soğutma ve bağlama işlemi yaparsak sonuç alırız dedi hemen kabul ettim. 1 haftada kocam tamamen değişti ne dersem tamam diyor ne istersem yapıyor evinde yuvasında medyum Adar bana verdiği en büyük hediye bu oldu. Allah ne muradı varsa versin.

 31. İbrahim

  at

  Bu zaman kadar çalıştığım en iyi medyum olan Adar hocayı sizlere tavsiye ederim. Adam hem konusunda bilgili hem sözünün eri hem de dürüst bir medyum çalışılması gereken adam gibi adam diyebilirim. Size ne diyorsa hepsini gerçek anlamda yerine getiriyor.

 32. Damla

  at

  Ben Adar ile bağlama büyüsü çalışması yaptım 8 gün içinde sonuç verdi gerçekten verdiğim parayı hak ediyor. böyle bir insanla çalıştığım ve sonuç aldığım için çok mutluyum sizlere de gerçekten tavsiye ederim.

 33. Deniz

  at

  Ben kocamla severek evlendim. 5 yılı geride bıraktık zamanla alışılagelmiş davranışlar yeme içme ve uyuma gibi alışkanlıklarla günümüzü geçirmeye başladık. Bu sıradanlık benim canımı sıkmaya başlamıştı. Kocamla ilk günler gibi aşk yaşamak istiyodum ne yaparsam yapiyim memnun edemiyodum artık adamı herşeyi elime yüzüme bulaştırıyodum. Komşumla dertleşirken bana söyledi Adar hocanın numarasını verdi biraz çekindim ama aramak da çok istedim ne kaybederim ki dedim aradım. Bana büyü sayesinde 6 günde eskisi gibi olursunuz dedi pek inanmadım ama yine de 6 günün geçmesini bekledim. İyi ki beklemişim 6 Günde kocamda inanılmaz değişimler oldu biz uzun süredir artık romantik akşam yemekleri için sürekli dışarı çıkıyor aşk dolu gözlerle bakıyor bana bunların hepsi sizin sayenizde Adar hocam.

 34. Ayşe

  at

  Medyum Adara burdan teşekkür etmeyi kendime borç bilirim bana şuanki mutluluğumu geri verdi ona binlerce kez teşekkür etsem azdır çok şükür mutluluğumu geri kazandım.

 35. Şeyda

  at

  Ben Medyum Adar ile bir çalışma yaptım ve söylediği tarihte de sonucunu aldım. Bu zamana kadar çalıştığım ve tek sonuç aldığım medyum ondan önce 4 kişi ile daha çalıştım ama hiç biri sonuç vermedi sonucu bırakın yaptırdığım her işlemde işlerim tersine tersine gitmeye başladı. Güven konusunda sıkıntı yaşıyorsanız yaşamayın, sizlerin de çalışmasını tavsiye ederim.

 36. Beyza

  at

  Medyum Adar hocayı ararken ellerim titiriyordu yalan değil efendim kardeşim diye telefonu açtığında bana sihirli bir el değmiş gibi içimi boşalttım tek sorunum 3 yıllık düzenli giden ilişkimi ciddiyete dökmek isteyince karşı tarafın ailesi beni oğullarına yakıştırmadıkları için büyük yeminler edip karşı çıktılar. Tahmin edersiniz ki erkek arkadaşımda ailesi olmayınca bende olmam dedi ayrılmanın eşiğine geldik inanın çok kötü günler çok seviyodum çünkü Medyum Adari arayıp anlattığımda ağlama çok basit işlem yaparız erkek arkadaşını sana bağlarız 10 günde herşey çözülür dedi. Bekledim 10 gün sabırla daha 6. Gündeyken ailesi beni yemeğe davet etti ikimizde şok olduk şimdi herşey yolunda günbegün daha iyiye gidiyor ben herkese öneririm

 37. Canan

  at

  Türkiye nin en iyi medyumlarından olan Adar hocam bana bu mutluluğu yaşattığı için buraya teşekkürlerimi yazmayı bir borç bilirim. 1 gün boyunca sabırla benimle ilgilendi her aradığım da ulaşabildim yarı yolda bırakmadığı için çok çok çok teşekkür ederim zor durum da olan kim varsa arayabilir çekinmeden o kadar sevecen ve güler yüzlü bir hoca ki tekrar teşekkür ederim.

 38. Tuğba

  at

  annemle babamın bitmeyen tartışmaları yüzünden evde huzur filan kalmadı deliricektim az daha hergün eve geldiğimde bir sürü kırık tabak bardak ile karşılaşıyorum. tek çocuk olduğumiçin bunu biriyle paylaşıp çözüm araya biliceğim kimse yoktu . boşanmayı da kabul etmiyorlardı. gün geçtikçe bu huzursuzluk benim psikolojimi etkiledi en ufak şeylere çok büyük tepkiler verir oldum. nişanlım ile birlikte bulduk Medyum Adari arayıp sorunu anlattıktan sonra en uygun büyünün ve yardımcı olucağını söyledi. işlemlere başladıktan 4 gün sonra eve geldiğimde sakinlikle oturduklarını gördüm.işlem biteli bugün 6 gün oldu son 15 gün içerisinde kesinlikle ses yükseltme tartışma hiçbişey yok tanımasan uzaktan birbirlerine ne kadar aşık bir çift derim o kadar şoktayım şuan . sana ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 39. Merve

  at

  Arkadaşlar konuya nasıl başlayacam bilmiyorum ama Adar hocaya sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. 2 yıllık bir ilişkim sudan sebepler yüzünden neredeyse bitecekti. Hocamla konuştuktan sonra 2 haftanın sonunda çok güzel sonuç aldım. Allah ondan razı olsun bu mutluluğum onun sayesinde oldu.

 40. Aslı

  at

  Medyum Adar ile bir bağlama büyüsü çalışması yaptım sonuçlar gerçekten fazlasıyla tatmin ediciydi. Çok sevdiğim erkek arkadaşım benden nişan arafesinde ayrılmıştı ve sebep bile söylemeye gerek duymamıştı bu hem beni hem ailemi derinden etkilemişti. Bu psikolojik travmadan kurtulmak için erkek arkadaşımın geri gelmesi ve bizim evlenmemiz gerekiyordu. Yoksa konu komşuya rezil olacaktık. Bu yüzden internet üzerinden medyum araştırmaya başladım ve araştırmalarım sonucunda Medyum Adar hocayı buldum iyi ki de bulmuşum. Kendisine durumu anlattım kısa sürede çözüme kavuşturacağını söyledi ve 8 günlük bir çalışma önerdi kendisiyle işleme başladık ve 8 gün içinde sevdiğim adam bana geri döndü şu an nişanlandık ve evlenme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 41. Sevgi

  at

  Güvenilir medyum arıyorsanız sizlere kesinlikle medyum Adar hocamı öneriyorum. Kendisi kesin sonuç veren medyum. Yaptırdığım işlem ise benden nefret eden kayınvalidemin dilini bağlamak içindi kendisi beni hiç sevmiyor ve oğlundan yani eşimden ayrılmam için eline geçen bütün fırsatları değerlendiriyordu. Eşimi sürekli bana karşı dolduruyordu. Yaptığım her şeyde bana bir kusur buluyor ve oğlunun yanında beni rencide ediyordu. Bu durumdan sıkıldım ve bir medyum ile bu işe çözüm bulmak istedim. Onun yaptığı büyü sayesinde artık kaynanam ne bana ne de eşime konuşabiliyor. Süt dökmüş kediye döndü. Teşekkürler medyum Adar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

X