loading

Tuz Büyüsü

  • Home
  • Blog
  • Tuz Büyüsü

Tuz büyüsü isminden de belli olduğu sürece tuz üzerine yapılmakta olan bir büyü çeşididir. Bu büyü ilk olarak Kafkaslar da uygulanmıştır. Kafkaslar da bu büyüye şor ismi de verilmektedir. Tuz büyüsü Azerbaycan’ın kuzey bölgelerin yayın olarak yapılmaktadır. Tuz büyüsünün yapım amacı hem çiftlerde var olan aşk hazını artırmaktır, hem de aşk acısını sonlandırmaktır. Tuz büyüsü diğer aşk büyüleri gibi olmayıp, çok etkili bir büyüdür. Tuz büyüsü bir kişiyi aşık etmek için kullanılmayıp, aşk acısı çeken tarafın bu acıyı sonlandırması için kullanılmaktadır. Tuz büyüsü iyi niyet ile yapılan bir büyü çeşidi olduğundan ötürü ak büyü sınıfında yer almaktadır. Tuz büyüsünün ritüelleri diğer ak büyü ritüellerine göre çok farklıdır. Tuz büyüsünün yapımında enerji aleminde yani, frekans aleminde yaratılmış olan ruhani varlıklar (cinler) ile iletişime geçilmektedir. Müslümanların cin dediği ya da diğer dinlerin hayalet, paranormal varlık, vs dediği bu varlıklar ile belirli anlaşmalar yapılarak, yine bu varlıkların yardımı sayesinde bu büyü tutmaktadır. 

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Tuz büyüsünün tutması diğer büyü çeşitlerine göre daha uzun solukludur. Ancak diğer aşk büyüsü çeşitlerine göre kuvveti kişi ya da kişiler üzerinde daha etkilidir. Her büyüde olduğu gibi tuz büyüsünü de kesinlikle büyü ilmine vakıf olmayan kişilerin yapmaması gerekmektedir. Bırakın yapmayı, bu duruma yeltenmeniz dahi sizin açınızdan istenmeyen, olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bundan dolayı da tuz büyüsü ya da diğer birçok büyüyü kesinlikle büyü ilmine vakıf olan, metafizik aleminde ki varlıklar ile iletişim kurabilen ve üçüncü gözü açık olan medyum ya da diğer ismi ile büyücülere yaptırmalısınız. Tuz büyüsü iki çiftte var olan aşkı daha da arttırmak amaçlı yapılacak ise nasıl yapıldığı ile ilgili yazımızın ilerleyen bölümlerinde detayları vereceğiz.  

Tuz büyüsünün yapımı için ilk önce evli olan her iki çifte ait hem ayrı ayrı şahsi fotoğrafları, hem de çiftlerin aynı karede yer aldığı fotoğrafları gerekmektedir. Bunun yanı sıra çiftlerden bayanın anne ismi, erkeğin ise baba ismi ve doğum tarihleri (gün, ay ve sene biçimde), anne ve babalarının sadece doğum tarihleri, kişilere ait olan hem ortak kullandıkları şahsi eşya hem de kendilerine ait olan ayrı eşyaları, erkekten alınan sakal kılı ve kadından alınan saç teli gerekmektedir. Tuz büyüsünü bir kişi başka bir çifte ya da başka bir kişinin aşk acısını sonlandırmak için yaptıramaz. Sadece çiftlerin kendileri ya da aşk acısı çeken kişinin bu acıyı sonlandırmak için kendisinin niyeti ile bu büyü tutmaktadır.

Aksi taktirde bir başkasının yine başka kişi ya da kişiler için yaptırması halinde tuz büyüsü tutmadığı gibi yaptırmaya kalkışan kişiye de olumsuz olarak geri dönebilmektedir. Yukarıda ki uyarımızı da yaptıktan sonra, çiftlerden istenilen tüm bilgi ve materyaller tamamlandıktan sonra tuz büyüsünün yapımını anlatabiliriz. İlk olarak tuz büyüsünde büyü çiftlerin aşklarının artması için yapılacağından dolayı kayadan alınmış tuz kullanılmaktadır. Kişilere ait olan şahsi fotoğraflarının arka boş bölümüne kişisel bilgileri işlenir ve bu bilgilerin üzerine de kişilerin kendilerine ait olan şahsi eşyaları ile birlikte erkeğin sakal kılı ve kadının saç teli ayrı ayrı kendi fotoğrafları üzerine kaya tuzu yakılıp, sıvı hale getirilerek akıtılır. İkinci olarak çiftlerin ortak karede bulunduğu fotoğraflarının arka bölümüne her iki çiftin kişisel bilgileri işlendiği gibi çiftlerin ortak kullandığı eşyası da yine eritilmiş tuz kullanılarak tutturulur.

 Üçüncü bölümde çiftlerin ortak karede yer aldığı fotoğraf ortadan ikiye düzgün bir şekilde kesilerek, arkası dönük bir biçimde erkeğin yer aldığı kare kadının önce ki şahsi fotoğrafı üzerine, kadının yer aldığı kare de erkeğin şahsi fotoğrafı üzerine mum akıtılarak yapıştırılır. Son olarak ise her iki ayrı fotoğraf birbirlerine özel hazırlanmış ve içerisinde soğan kabuğunun külü olan çam sakızı ile yapıştırılarak, üzerine tuz büyüsü için özel hazırlanmış olan ritüel simgeleri ve yine bu büyü için özel olarak hazırlanmış tılsımlı sözcükler işlenmiş beyaz bez parçası ile fotoğraflar sıkıca sarılarak, bir mezarlığa gömülür. Büyü böylelikle tamamlanmış olur. Büyünün mezara gömülmesinin sebebi ise ölene dek her iki çiftin aşkının hiç bitmemesi ve aksine daha da artması içindir. Tuz büyüsünün belirli bir etki süreci yoktur. Etkisini yavaş yavaş gösteren ama kuvvetli bir büyüdür. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

X