loading

Soğutma Büyüsü

  • Home
  • Blog
  • Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü ismi verilen bu büyü ismi gibi iki bireyin aralarının açılması amacı ile yapılan ve birbirleri ile konuşmama seviyesine kadar gelmeleri için uygulanmakta olan büyü çeşididir. Kara büyü kategorisinde yer almakta olan soğutma büyüsü çok etkili bir büyüdür ve bozulmadığı sürece büyü uygulanan her iki kişinin de asla araları düzelmez ve sürekli bir kavga halinde olurlar ya da birbirleri ile karşı karşıya gelmemek için sürekli uzak dururlar. Soğutma büyüsü ender görülse de iki eşin arasını açmak için kullanılırken aynı zamanda da arkadaşları ya da akrabaları birbirine düşürmek içinde tercih edilmektedir. 

Soğutma Büyüsü Yapılma İşlemleri Nelerdir? 

Bu büyü çeşidinin uygulanması için büyü yapılacak olan kişinin şahsi bilgileri gerekmektedir. Soğutma büyüsünün yapımı esnasında bireylerin isimleri, annelerinin isimleri, doğdukları yıllar ve kendilerine ait olan fotoğraflar kullanılmaktadır. Soğutma büyüsü uygulanırken bireylere ait olan iki adet resim kullanılmaktadır. Bu resimlerden birisi büyüyü yapmakta olan kişide kalacakken diğeri ise uygulama aşamasında yardım alınacak olan ruhani, yani enerji olarak yaratılmış olan varlıklara sunulmaktadır. Büyü için uygulama yapılırken adamotu, zerifan isminde mürekkep ve ısırgan otu kullanılmaktadır. Ezilerek hamur haline getirilen ısırgan ile adam otları zerifan mürekkebi ile karıştırıldıktan sonra bireylere ait olan kişisel bilgiler mürekkep kullanılarak resimlerin üzerine yazılmaktadır. Resimler ise sonra ki işlem için 1 adet küçükbaş hayvanın (keçi, davar ya da koyun) kesilmesi sonucu akan kanında bir gün süre olacak şekilde beklemeye alınır. Uygulamanın ikinci bölümünde ise herhangi bir sunak kullanılarak anlaşma yapılacak olan enerji boyutunda ki varlıklara 2 adet adak kesmek şartı ile yine bu 2 adet adaktan akan kanları diğer ikinci resimlerin üzerine akıtmak üzere anlaşma yapılır. Büyüyü yapan kişide kalmakta olan resimler ise toprak altına gömülerek 12 gün süre geçene kadar beklemeye alınmaktadır. Süreç başladıktan sonra aralarına soğukluk girmesi istenilen kişiler birbirleri yavaş yavaş ayrılık aşamasına gelirler. 

Soğutma Büyüsü Nasıl Etki Etmektedir? 

Soğutma isminde ki bu büyünün etkisi ilk aşamada bireylerin kendi aralarında olan yaklaşımları ile kendisini gösterir. Senelerdir birbirleri ile sıkı fıkı olan kişiler büyünün etkisi başladıktan sonra yavaş yavaş ufak tefek sebeplerden dolayı küçük kavgalar eşliğinde soğuk tavırlar almaya başlarlar. Soğutma büyüsü görevini tam anlamıyla yerine getirdikten sonra ise bu kez kişiler kendi aralarında birbirlerine karşı nefret duymaya başlayıp, yapılacak olan en küçük bir hata da dahi işin boyutu küçük kavgalardan büyük kavgalara kadar ulaşabilmektedir. Uygulamanın son zamanlarında ise bireyler aynı ortamı paylaşmak istemeyip, sürekli birbirlerinden uzak kalacak kadar kin ve öfke ile dolarlar. 

Soğutma Büyüsü Kaç Gün Geçtikten Sonra Görevini Yerine Getirir? 

Her yapılan büyünün belirli bir tam olarak tutması ve görevini layıkıyla yerine getirebilmesi için belirli bir süre geçmesi gerekmektedir. Doğru bilgiler, işlemler ve uygulamalar sonucunda yapılan soğutma büyüsü büyünün uygulandığı kişilerin karakter yapısına göre değişkenlik gösterirken genel olarak minimum seviyede 12 gün sonrasında etkisini göstermektedir. Bazı hallerde ise bu sürenin 21 güne kadar çıktığı görülmüştür. Bu süreçlerde ise anlaşma yapılan ruhani varlıklar (enerji varlıklar), büyü yapılan kişilerin kalplerine birbirlerine karşı kin ve nefret duyarak, aralarının açılması için gerekli tohumları atmaktadır. Soğutma büyüsünde en çok bilinen yanlışlardan biriside bu büyünün uygulanması konusundadır. Birçok insan hiçbir büyücüye danışmadan alelusul kendi kafalarına bu büyüyü yapmaktadır. Ancak bu doğru bir durum değildir. Bilgisizce uygulanmaya çalışılan büyüler ya hiç tutmaz ya da yapan kişiye geri dönebilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

X