loading

Kilit Büyüsü

  • Home
  • Blog
  • Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü, Milattan Önce başlamış olan ve günümüzde ki Irak bölgesi içinde yaşamakta olan Kaldaniler topluluğu tarafından ilk kez yapılmıştır. Kilit büyüsü dünya genelinde geniş bir yelpaze tarafından tercih edilmekte olan bir büyü çeşididir. Bu büyünün uygulanma amacının çeşitliliği bir hayli fazladır. Kilit büyüsü hem iyi emeller için kullanılabilirken, hem de kötü amaçlı da uygulanabilmektedir. Kilit büyüsünün uygulanmasında ki asıl hedef ise herhangi birisini size karşı aşık edebilmek, evde kalan (evlenemeyen) kişilerin kısmetlerini açabilmek, kavga ya da başka sebeplerden ötürü evi terk etmiş olan karınızı veya kocanızı evine geri döndürebilmek, herhangi bir iş yapmaya karar verdiniz ve bu işi yapmaya başladınız ancak bir türlü bir şeyler yolunda gitmiyor ise işinizin yolunda gidebilmesi amacı için iyi amaçlı yönlü kullanılmakta olan bir yönü bulunmaktadır.

Tabi ki yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kilit büyüsünün kötü amaçlı kullanımı da vardır. Bunlar ise Evli olan çiftleri birbirine karşı düşman edip kavga eşiğine getirerek ayrılmalarını sağlamak, hane içi aileler ya da akrabalar arası kavga çıkararak birbirlerine düşmelerini sağlamak, bir kişinin psikolojisini alt üst ederek yine o kişiyi manevi yönden çökertmek, her türlü ortamda şansı sürekli yaver giden bir kişinin şansını bozmak, bir kişi ile nişanlılık sürecinde olup evlenme seviyesine çıkamadan aralarını açmak gibi birçok kötü emeller içinde bu büyü tercih edilebilmektedir. Yine kilit büyüsünü çok sevmiş olduğunuz herhangi bir kişiyi kendinize karşı bağlayabilmek amaçlıda kullanabilirsiniz. Kilit büyüsü hem ak büyü sınıfındadır, hem de kara büyü sınıfındadır. 

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Kilit büyüsü yapılış amacına göre farklılıklar göstermektedir. Şayet bu büyüyü iyi emeller için, yani büyü kategorisinde kullanacaksanız enerji aleminden (frekans aleminden) bu amaç için gelecek olan cinleri davet etmek gerekmektedir. Yine bu büyüyü kötü emeller, yani kara büyü kategorisinde kullanacaksanız kafir olan cinleri büyüye yardım için davet edebilirsiniz. Tabi ki bu büyüyü hiçbir şekilde bilgisiz bir şekilde tek başınıza asla yapmaya çalışmamalısınız. Eğer böyle bir şeye kalkışırsanız büyünün adından da anlaşılacağı üzere ya sizi kilitleyebilir ya da büyü boşa düşebilir. Bu nedenden ötürü de kesinlikle kilit büyüsü yapımında uzmanlaşmış bir medyuma ya da büyücüye danışarak, onun yapımı ile uygulamasını sağlamalısınız. 

Bizler bu yazımızda siz değerli okuyucularımız kilit büyüsünün ak büyü sınıfında olan tarafını, yani iyi emeller için kullanılacak tarafını anlatmaya çalışacağınız. İnsanlar genellikle sürekli şansının ve bahtının açık olmasını ister, işleri yolunda gitsin ister, ancak öyle bazı insanların sürekli olarak elini attığı her iş tersine gitmektedir. Tamda bu noktada bu tür insanların yardım sesine kilit büyüsü yetişmektedir. Peki, hal böyle iken şansı ve bahtı kapalı olan kişiler için kilit büyüsü nasıl yapılabilir? İlk önce büyünün yapımı için büyücünün ya da medyumun sizden ona ulaştırmanızı isteyeceği bazı bilgileri ve envanterleri büyü öncesi yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.

 Peki kilit büyüsü için hangi materyallere ve bilgilere ihtiyaç vardır? Siz kendinizin şansı ve bahtı açılması için yaptıracaksanız kişiler bilgileriniz gerekmektedir. Bu bilgiler; anne ismi, size ait olan sakalsız bir adet fotoğraf, doğum tarihiniz (gün, ay ve sene şeklinde), size ait olan şahsi bir eşyanız (tırnak makası, gömlek parçası, gözlük, vs), size ait olan vücudunuzdan örnek bir parça (saç teli, sakal tüyü, tırnak ya da teninizden dökülen herhangi bir parça, vs) şeklindedir. Baht ve şans açmak için bu büyü kullanılıyor ise paslı olmayan temiz bir asma kilit alınır ve kişiye ait olan fotoğrafın arka bölümüne kişiden alınan şahsi bilgiler ve diğer materyaller işlendikten sonra asma kilit açılarak fotoğraf kilitlenir.

Tabi ki tüm bu işlemler uygulanırken kilit büyüsü için gerekli tüm ritüeller ve tılsımlı sözcüklerde medyum tarafından okunur ve yapılır. Fotoğraf kilitlendikten sonra büyü tamamlanmış olur. Kişi bu kilidi evinin zemin katına gömerek büyünün tam olarak tutacağı günü beklemesi gerekmektedir. Kilit büyüsü uygulandıktan sonra minimum etkisi 12 gün sonra başlarken, maksimum etkisi ise 36 gün sonra kendisini gösterir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

X