loading

Kabala Büyüsü

  • Home
  • Blog
  • Kabala Büyüsü

Kabala büyüsü hem ak büyü, hem de kara büyü sınıfında yer aldığından ötürü hem aşık edebilmek amacı için kullanılabildiği gibi, hem de ayırabilmek amacı içinde kullanılabilmektedir. Kabala büyüsü tarihi çok eski olan geçmiş zamanlardan günümüze dek yapımı hala devam eden büyüdür. Bu büyünün yapımında kullanılan ritüel ya da diğer tılsımlı sözcükler zor olsa dahi etkisi en hızlı şekilde kendisini gösteren büyü çeşididir. Ayrıca kabala büyüsü yapımı zor olduğu kadar, bozumu da bir hayli zordur. Bu büyüyü uygulamakta olan medyumunda ya da büyücünün Kabalistik ismi verilen bilgiyi bilmesi gerekmektedir. Yani bu bilgiye sahip olmayan medyum veya büyücü kesinlikle bu büyünün tutması konusunda başarılı olamayacağı gibi büyünün ters yönde geri hem kendisine, hem de büyüyü yaptıran kişiye de dönmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu sebepten ötürü de kabala büyüsünü doğru bir biçimde uygulayabilecek bir medyumu ya da büyücüyü günümüzde bulabilmek oldukça zordur.  

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?  

Kabala kelime olarak bir tür anlayış biçimidir ve bu anlayış biçimine inanan kişilerinde bir hayli önemsediği bir olgudur. Kabala anlayışı Yahudilerce 3 bin yıl öncelerine dek ulaşmaktadır. Bu nedenden ötürü de kabala büyüsünün uygulanmasında Yahudi dili kullanılmaktadır. Kabala büyüsünün nasıl yapıldığı hususunda siz değerli okuyucularımıza bilgi vermeden önce şu konuda da uyarmamız gerekir ki bu büyüyü kesinlikle tek başınıza yapmaya kalkışmayın ve bu büyünün ilmine vakıf olmayan büyücü ya da medyumlara da kesinlikle güvenerek büyünün yapımı için yardım almayın. Kabala büyüsünün uygulanmasında en büyük emel ise büyü yapılan şahsın duygularını kontrol altına alabilmektedir. Büyünün tesiri altında kalan şahıs kalben ve zihnen tam anlamıyla bağlanmış bir hale gelecektir ve böylelikle de büyüyü yaptıran kişinin istediği şekilde bir kişi olacaktır.  

Bizler bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımıza kabala büyüsünün ak büyü sınıfında olan yapımını anlatmaya çalışacağız. Yukarıda da bahsettiğimize üzere kabala büyüsü ak büyü sınıfında bir kişiyi aşık etme amaçlı da kullanılabilmektedir. Bir kişiyi kendinize ya da başka bir kişiye karşı aşık etmeyi düşünüyorsanız büyünün yapımı daha farklı olacaktır. İlk aşamada aşık etmek istediğiniz kişinin şahsi bilgileri; anne ismi, doğum tarihi, kişiye ait olan bir adet şahsi eşyası (toka, tırnak makası, kıyafet parçası, vs olabilir), kişinin teninden alınacak olan bir adet örnek (tırnağı, saç ya da sakal teli olur), büyü yapılacak kişiye ait olan yüzünü net gösteren şahsi fotoğrafı gerekmektedir.

İkinci aşamada kendinize ya da bir başkasına aşık ettireceğiniz kişinin hanesine yakın bir bölgeden 7 adet taş toplanması gerekmektedir. Üçüncü aşamada büyü uygulanacak kişinin fotoğrafının arka boş bölümüne yine kişiye ait olan şahsi bilgilerin işlenmesi gerekmektedir. Dördüncü aşamada toplanan 7 adet taş köz olmuş bir ateşin içine atılarak, ateş kül olana kadar bekletilmesi gerekmektedir. Beşinci aşamada büyü yapılacak olan kişiden alınmış olan tırnak, saç ya da sakal teli bu külün içine atılmalıdır ve taşlar ile beraber kül, yeni koparılmış incir ağacı dalı ile karıştırılmalıdır. Altında aşamada kişiden alınmış olan şahsi eşyanın üzerine bu kül taşlar ile birlikte serpilmelidir. Eşyanın üzerinde kalan taşlar büyünün devamı için alınmalı, eşyanın dışında kalan taşlar ise bir mezara gömülmelidir.

Yedinci aşamada eşyanın üstünde kalan taşlar eşya ile birlikte bir ceylan derisine sıkıca sarılmalıdır. Tabi bu arada bu işlemler yapılırken büyü için gerekli olan tüm ritüellerde uygulanmalıdır. Son aşamada kişinin fotoğrafı da ceylan derisinin üstüne eklenip, yapımının son bulması için kabala büyüsü tuzlu suda 1 gece bekletilmiş beyaz bir kefen parçasına sıkıca sarılmalıdır ve büyü aşık olmasını istediğiniz kişinin hanesine yakın bir yerde bulunan hurma ağacı altında gömülmelidir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara

X